Idziesz na parapetówkę? Oto co wziąć w ramach prezentu dla gospodarzy

Zasiedlenie nowego mieszkania to okazja do urządzenia genialnej imprezy. Jednakże są osoby, które miewają kłopot z prezentem dla właścicieli. Gdzie znależć klucz do radości znajomych, ile przeznaczyć na zakup i jak ostatecznie przekonać się do właściwego wyboru? Dobrym pomysłem okazuje się podpytanie właścicieli, co powinno się im przydać. Każdemu posłuży komplet ręczników, innym estetyczny i użyteczny serwis śniadaniowy. Co najlepiej przynieść parapetówkę?

Zaskocz upominkiem ładnym i praktycznym

Decyzja, jaki drobiazg do urządzanego domu najlepiej nabyć, będzie zależeć od preferencji właścicieli. Dla jednych śmieszny podarunek w zupełności okaże się zadowalający, a dla innych wymarzone elementy wyposażenia na parapetówkę to elementy dekoracyjne czy zestaw ręczników. Z tego powodu przed wyborem gadżetu na parapetówkę powinno się zapytać zapraszających o wskazówki.

Piątka nieśmiertelnych upominków. Na liście m.in. naczynia i zestaw ręczników

Oto ranking mile widzianych drobiazgów na parapetówkę. Z nimi możesz liczyć na uśmiech obdarowanych:

Zestaw ręczników – na pierwszym miejscu podarunek nadzwyczaj praktyczny. W każdym domu przydadzą się przybory do wycierania. Znasz to uczucie, gdy upominek pojawi się dwa razy? Z ręcznikami możesz mieć pewność, że w końcu zostaną zaniesione do łazienki i posłużą obdarowanym. Co zrobić, by komplet ręczników nie trącił banałem? Rzecz jasna należy postawić na kreatywność i wybrać pasujący zestaw barw, ciekawy fason, a nade wszystko najwyższą jakość.

Ozdobna donica z pięknym kwiatem – to kolejny ponadczasowy prezent (jeśli w domu nie ma swobodnie poruszającego się króliczka). Prezent do nowego wnętrza w postaci kwiatów doniczkowych ozdobi i urozmaici wnętrze, a jednocześnie stworzy odrobinę atmosfery. Liczy się jakość, lecz również łatwość w utrzymaniu i ciekawa doniczka.

Nieśmiertelny komplet szklanek lub kieliszków (z subtelną aluzją, żeby pamiętać o zapraszaniu gości ;). To pierwsza rzecz, którą wszyscy odkrywają po zmianie lokum.

Kawiarka – jest to zawsze dobry pomysł na podarunek na parapetówkę dla kawosza. Gdy Ktoś z gospodarzy jest zwolennikiem tego napoju, to nowa, porządna kawiarka okaże się idealnym prezentem.

Szlachetny trunek – ale nie do otwierania na imprezie. Unikalne wino czy butelka dobrej whisky z pewnością uradują każdego znawcę tematu. Ostatnio popularne są także kolekcjonerskie złociste trunki z małych wytwórni, sprzedawane w postaci eleganckich wielopaków – to pomysł wprost stworzony na parapetówkę.